Property 47178 photo 1
Property 47178 photo 2
Property 47178 photo 3
Property 47178 photo 4
Property 47178 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 990 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7857 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 277 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 51473
  • Kvadratura 15165 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65534
  • Kvadratura 7200 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
309 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 56430
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
270 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50667
  • Kvadratura 4805 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m

Prijava za Newsletter