300 000 €
111 €/m²
Property 38520 photo 1
Property 38520 photo 2
Property 38520 photo 3
Property 38520 photo 4
Property 38520 photo 5
Property 38520 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2700 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40256
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 6400 m
Za prodaju
300 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47178
  • Kvadratura 7857 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49100
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44360
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 48644
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter