380 000 € 270 000 €
45 €/m²
Property 36755 photo 1
Property 36755 photo 2
Property 36755 photo 3
Property 36755 photo 4
Property 36755 photo 5
Property 36755 photo 6
Property 36755 photo 7
Property 36755 photo 8
Property 36755 photo 9
Property 36755 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5889 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
400 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 51471
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 836 m
Za prodaju
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56284
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 56387
  • Kvadratura 10884 m²
  • Udaljenost od mora 284 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 38250
  • Kvadratura 10800 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
427 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 32314
  • Kvadratura 5695 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter