1 300 000 € 1 070 000 €
107 €/m²
Property 32623 photo 1
Property 32623 photo 2
Property 32623 photo 3
Property 32623 photo 4
Property 32623 photo 5
Property 32623 photo 6
Property 32623 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 700 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 31733
  • Kvadratura 19454 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 24668
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 36640
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 32760
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 52254
  • Kvadratura 27671 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter