Prodaja - Zemljište 13680 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Souda Platani
1 600 000 € 1 070 000 €
78 €/m²
Property 32927 photo 1
Property 32927 photo 2
Property 32927 photo 3
Property 32927 photo 4
Property 32927 photo 5
Property 32927 photo 6
Property 32927 photo 7
Property 32927 photo 8
Property 32927 photo 9
Property 32927 photo 10
Property 32927 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 13680 kv.m. na Kritu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 52254
  • Kvadratura 27671 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 31733
  • Kvadratura 19454 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 40470
  • Kvadratura 55000 m²
  • Udaljenost od mora 460 m
Za prodaju
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 32927
  • Kvadratura 13680 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter