1 300 000 €
54 €/m²
Property 56285 photo 1
Property 56285 photo 2
Property 56285 photo 3
Property 56285 photo 4
Property 56285 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 24000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 4359 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 44681
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 830 m
Za prodaju
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 49742
  • Kvadratura 13569 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31624
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59201
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 50581
  • Kvadratura 32687 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter