2 346 000 €
53 €/m²
Property 50279 photo 1
Property 50279 photo 2
Property 50279 photo 3
Property 50279 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 44000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50803
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33304
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 22430
  • Kvadratura 45000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod objekta 41749
  • Kvadratura 5400 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47235
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33978
  • Kvadratura 37064 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter