650 000 € 475 000 €
28 €/m²
Property 63073 photo 1
Property 63073 photo 2
Property 63073 photo 3
Property 63073 photo 4
Property 63073 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 40 m
  • Udaljenost od grada: 5,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43,4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 16658 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 48715
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 292 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
750 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38075
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
900 000 € 421 €/m²
  • Kod objekta 26074
  • Kvadratura 2135 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
566 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 32415
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod objekta 36983
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter