600 000 €
94 €/m²
Property 32335 photo 1
Property 32335 photo 2
Property 32335 photo 3
Property 32335 photo 4
Property 32335 photo 5
Property 32335 photo 6
Property 32335 photo 7
Property 32335 photo 8
Property 32335 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6340 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50802
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod objekta 32160
  • Kvadratura 1294 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
694 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 4766
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
612 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 38961
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter