Prodaja - Zemljište 500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Rethimno
880 000 €
1760 €/m²
Property 18950 photo 1
Property 18950 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m.

Za prodaju
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 40503
  • Kvadratura 180000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 12485
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
750 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59199
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 49157
  • Kvadratura 29981 m²
  • Udaljenost od mora 1240 m
Za prodaju
800 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 38750
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter