525 000 €
2500 €/m²
Property 34771 photo 1
Property 34771 photo 2
Property 34771 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2,8
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5,3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 210 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 588 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
750 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 38096
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
650 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 32334
  • Kvadratura 11842 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
540 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 54569
  • Kvadratura 18977 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
600 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 65816
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod objekta 38697
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
500 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 44871
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 27000 m
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34771
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 350 m

Prijava za Newsletter