853 000 €
1032 €/m²
Property 64551 photo 1
Property 64551 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Sadržaj

  • Golden Visa

Opis

Na prodaju Zemljište od 826 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 615 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 32760
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
710 000 € 299 €/m²
  • Kod objekta 44207
  • Kvadratura 2367 m²
  • Udaljenost od mora 97 m
Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59201
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56706
  • Kvadratura 14549 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter