Property 13174 photo 1
Property 13174 photo 2
Property 13174 photo 3
Property 13174 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7800 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
694 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 4766
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Preporučujemo Za prodaju
980 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 35962
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34287
  • Kvadratura 89000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
750 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59199
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 32334
  • Kvadratura 11842 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
853 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63290
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter