Prodaja - Zemljište 13000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Mapa sajta
650 000 €
50 €/m²
Property 40469 photo 1
Property 40469 photo 2
Property 40469 photo 3
Property 40469 photo 4
Property 40469 photo 5
Property 40469 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 13000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30124
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
566 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 32415
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
853 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63290
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
620 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42251
  • Kvadratura 16903 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m

Prijava za Newsletter