694 000 €
84 €/m²
Property 4766 photo 1
Property 4766 photo 2
Property 4766 photo 3
Property 4766 photo 4
Property 4766 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8200 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 49157
  • Kvadratura 29981 m²
  • Udaljenost od mora 1240 m
Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
640 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 40004
  • Kvadratura 2577 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
587 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 25605
  • Kvadratura 106846 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter