Prodaja - Zemljište 800 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
160 000 €
200 €/m²
Property 54641 photo 1
Property 54641 photo 2
Property 54641 photo 3
Property 54641 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 6600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32210
  • Kvadratura 2472 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
190 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 10387
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 30693
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 173000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
180 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 38990
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 13028
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 54641
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 6600 m

Prijava za Newsletter