Prodaja - Zemljište 903 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
210 000 € 170 000 €
188 €/m²
Property 7220 photo 1
Property 7220 photo 2
Property 7220 photo 3
Property 7220 photo 4
Property 7220 photo 5
Property 7220 photo 6
Property 7220 photo 7
Property 7220 photo 8
Property 7220 photo 9
Property 7220 photo 10

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 903 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 270 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
260 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 36621
  • Kvadratura 2786 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 14832
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 116 m
Za prodaju
240 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 29069
  • Kvadratura 906 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
250 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 19312
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 19323
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
200 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32210
  • Kvadratura 2472 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter