Prodaja - Zemljište 1500 m² na Atici

Grčka Atika Ostrva Argosaronikos Egina
180 000 €
120 €/m²
Property 33076 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m.

Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
152 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 12787
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
250 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 19312
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
160 000 € 223 €/m²
  • Kod objekta 30244
  • Kvadratura 715 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 14832
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 116 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 19323
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
190 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 10387
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter