Prodaja - Zemljište 2430 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika OMILjENO
165 000 €
67 €/m²
Property 29249 photo 1
Property 29249 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 18000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2430 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 364 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.

Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 6860
  • Kvadratura 397 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
200 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32210
  • Kvadratura 2472 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
190 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 10387
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 14798
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 29210
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
200 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 4426
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter