Prodaja - Zemljište 1038 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Sever Stamata
370 000 €
356 €/m²
Property 33921 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 17000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1038 kv.m. na Atici. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
310 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 43733
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
480 000 € 758 €/m²
  • Kod objekta 64080
  • Kvadratura 633 m²
  • Udaljenost od mora 625 m
Za prodaju
318 000 € 963 €/m²
  • Kod objekta 14028
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter