318 000 €
963 €/m²
Property 14028 photo 1
Property 14028 photo 2
Property 14028 photo 3
Property 14028 photo 4
Property 14028 photo 5
Property 14028 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 330 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
320 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 11732
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13128
  • Kvadratura 4870 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
425 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 23825
  • Kvadratura 12600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod objekta 62033
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
400 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32648
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter