360 000 €
373 €/m²
Property 47502 photo 1
Property 47502 photo 2
Property 47502 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 965 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 579 kv.m.

Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 31099
  • Kvadratura 860 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 11732
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
360 000 € 292 €/m²
  • Kod objekta 25148
  • Kvadratura 1230 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter