Prodaja - Zemljište 633 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
480 000 €
758 €/m²
Property 64080 photo 1
Property 64080 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 625 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 633 kv.m. na Atici.

zemljište 633 m2 u Lagonisi – Neometani pogled na more

📍 Lokaciju

Oblast: Lagonisi, Kalyvia Thorikou (Atika)

Pozicija: Prime, amfiteatarska

Udaljenost od mora: 630 m

🌿 Karakteristike parcele

Površina: 633 m2

Fronta: 17 m

Ugaona parcela sa južnom orijentacijom

Nagnut – idealan za arhitekturu na više nivoa

Nesmetan pogled na Saronski zaliv

Pristup sa asfaltiranog puta

U okviru gradskog plana / stambene zone

📐 Detalji urbanističkog planiranja

Faktor izgradnje (B.F.): 0.40

Faktor pokrivenosti (CF): 30%

🌊 Prednosti

✔️ Amfiteatarska lokacija sa jedinstvenim pogledom na more

✔️ U razvoju oblasti velike potražnje

✔️ Idealan za luksuzni stalni boravak ili odmor

✔️ Pogodan za ulaganja sa budućom aprecijacijom kapitala

📏 Udaljenosti

La Palma: 0.63 km

Lagonisi centar: 2 km

La Palma: 20 km

Aerodrom Elefterios Venizelos: 22 km

Atina centar: 35 km

📌 Retka parcela sa amfiteatralnim pogledom na Saronski zaliv, u oblasti koja doživljava brz razvoj. Idealan za one koji traže rezidenciju sa pogledom na more ili investicionu imovinu sa visokim potencijalom.

Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
430 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 13792
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod objekta 4337
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
400 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13128
  • Kvadratura 4870 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
450 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 31099
  • Kvadratura 860 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter