700 000 €
127 €/m²
Property 33666 photo 1
Property 33666 photo 2
Property 33666 photo 3
Property 33666 photo 4
Property 33666 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
612 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 38961
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 49157
  • Kvadratura 29981 m²
  • Udaljenost od mora 1240 m
Za prodaju
600 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 32335
  • Kvadratura 6340 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter