1 000 000 €
33 €/m²
Property 49157 photo 1
Property 49157 photo 2
Property 49157 photo 3
Property 49157 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1240 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 29981 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod objekta 36983
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 49742
  • Kvadratura 13569 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44361
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 12486
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
860 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 47506
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter