Property 48645 photo 1
Property 48645 photo 2
Property 48645 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod objekta 38565
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44361
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59201
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 32623
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24953
  • Kvadratura 26001 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter