612 000 €
306 €/m²
Property 38961 photo 1
Property 38961 photo 2
Property 38961 photo 3
Property 38961 photo 4
Property 38961 photo 5
Property 38961 photo 6
Property 38961 photo 7
Property 38961 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34771
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
650 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 32334
  • Kvadratura 11842 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter