650 000 € 534 000 €
85 €/m²
Property 40472 photo 1
Property 40472 photo 2
Property 40472 photo 3
Property 40472 photo 4
Property 40472 photo 5
Property 40472 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6250 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
900 000 € 421 €/m²
  • Kod objekta 26074
  • Kvadratura 2135 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
800 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 32252
  • Kvadratura 13722 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
570 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 51153
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
680 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 26886
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
600 000 € 253 €/m²
  • Kod objekta 44494
  • Kvadratura 2363 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 40503
  • Kvadratura 180000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter