853 000 €
725 €/m²
Property 63066 photo 1
Property 63066 photo 2
Property 63066 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 118 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1175 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 12486
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
900 000 € 421 €/m²
  • Kod objekta 26074
  • Kvadratura 2135 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
750 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59199
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
800 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 38750
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 40503
  • Kvadratura 180000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56706
  • Kvadratura 14549 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter