Prodaja - Zemljište 15000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Rethimno
750 000 €
50 €/m²
Property 32035 photo 1
Property 32035 photo 2
Property 32035 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 2,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 310 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 38960
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
695 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 57192
  • Kvadratura 3518 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 28806
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter