747 000 €
114 €/m²
Property 40405 photo 1
Property 40405 photo 2
Property 40405 photo 3
Property 40405 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 175 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
700 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 33666
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39826
  • Kvadratura 2920 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m
Za prodaju
750 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 38074
  • Kvadratura 4520 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
600 000 € 253 €/m²
  • Kod objekta 44494
  • Kvadratura 2363 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m

Prijava za Newsletter