Prodaja - Zemljište 1500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kolimvari
800 000 €
533 €/m²
Property 38749 photo 1
Property 38749 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
853 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 64550
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 50051
  • Kvadratura 12400 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod objekta 36983
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 28806
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter