60 000 €
26 €/m²
Property 32568 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2300 kv.m. na Atici.

Za prodaju
50 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 30173
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
60 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 42880
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
65 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56666
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Za prodaju
75 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 13403
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 €
  • Kod objekta 7784
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
60 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32860
  • Kvadratura 552 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter