60 000 €
119 €/m²
Property 42880 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 502 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
87 000 € 328 €/m²
  • Kod objekta 6096
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56666
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter