65 000 €
111 €/m²
Property 56666 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 870 m
  • Udaljenost od aerodroma: 78 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 582 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m.

Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
59 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 13897
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 46180
  • Kvadratura 14086 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
60 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 7742
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 19002
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter