Prodaja - Zemljište 552 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Megara Kineta
60 000 €
108 €/m²
Property 32860 photo 1
Property 32860 photo 2
Property 32860 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 552 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
87 000 € 328 €/m²
  • Kod objekta 6096
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 7742
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56666
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
85 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 42874
  • Kvadratura 493 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
60 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32860
  • Kvadratura 552 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 42880
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter