75 000 €
1071 €/m²
Property 5846 photo 1
Property 5846 photo 2
Property 5846 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 70 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
96 000 € 384 €/m²
  • Kod objekta 12557
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 20440
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 235 m
Za prodaju
110 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 43857
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 46180
  • Kvadratura 14086 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
75 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 13403
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m

Prijava za Newsletter