Prodaja - Zemljište 250 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
85 000 €
340 €/m²
Property 23645 photo 1

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 250 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
110 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 43857
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
75 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 13403
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
85 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 42874
  • Kvadratura 493 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 19002
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter