Prodaja - Zemljište 930 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
75 000 €
80 €/m²
Property 13403 photo 1
Property 13403 photo 2
Property 13403 photo 3
Property 13403 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 930 kv.m. na Atici.

Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
75 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 13403
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 20440
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 235 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
85 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 42874
  • Kvadratura 493 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 43857
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
65 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56666
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 2990
  • Kvadratura 2985 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter