Prodaja - Zemljište 560 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
50 000 €
89 €/m²
Property 30173 photo 1
Property 30173 photo 2
Property 30173 photo 3
Property 30173 photo 4
Property 30173 photo 5
Property 30173 photo 6
Property 30173 photo 7
Property 30173 photo 8
Property 30173 photo 9
Property 30173 photo 10
Property 30173 photo 11
Property 30173 photo 12
Property 30173 photo 13
Property 30173 photo 14
Property 30173 photo 15
  • Kod objekta 30173
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 560 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 560 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 190 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
60 000 €
  • Kod objekta 7784
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32568
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56666
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
50 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 30173
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
42 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 14016
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter