56 000 €
58 €/m²
Property 13562 photo 1
Property 13562 photo 2
Property 13562 photo 3
Property 13562 photo 4

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 950 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
59 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 13897
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
60 000 €
  • Kod objekta 7784
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 42880
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
60 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32860
  • Kvadratura 552 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32568
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter