60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Atici.

Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32568
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 42880
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
60 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 7742
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter