Prodaja - Zemljište 10952 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
200 000 €
18 €/m²
Property 32503 photo 1
Property 32503 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10952 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
170 000 € 497 €/m²
  • Kod objekta 52276
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
170 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 38834
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
220 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 43616
  • Kvadratura 5062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
278 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 51753
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter