Prodaja - Zemljište 4800 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Korinos
280 000 €
58 €/m²
Property 56380 photo 1
Property 56380 photo 2
Property 56380 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4800 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63974
  • Kvadratura 13750 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m

Prijava za Newsletter