180 000 € 135 000 €
33 €/m²
Property 11573 photo 1
Property 11573 photo 2
Property 11573 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
190 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
170 000 € 252 €/m²
  • Kod objekta 51484
  • Kvadratura 672 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 22279
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 19126
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter