Prodaja - Zemljište 311 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
250 000 € 170 000 €
546 €/m²
Property 18886 photo 1
Property 18886 photo 2
Property 18886 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 311 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
280 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49647
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
280 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 24781
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
281 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 48956
  • Kvadratura 4151 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 33151
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter