180 000 €
32 €/m²
Property 41566 photo 1
Property 41566 photo 2
Property 41566 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 2,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5550 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
145 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 7537
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 23632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
150 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 14491
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 3413
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter