Prodaja - Zemljište 617 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
278 000 €
450 €/m²
Property 51753 photo 1
Property 51753 photo 2
Property 51753 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 617 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
278 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 51753
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
390 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42711
  • Kvadratura 11111 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter