Prodaja - Zemljište 420 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
170 000 €
404 €/m²
Property 38834 photo 1
Property 38834 photo 2
Property 38834 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 420 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 336 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
175 000 € 273 €/m²
  • Kod objekta 63113
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
180 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 64936
  • Kvadratura 16170 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
180 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62136
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
200 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 28737
  • Kvadratura 2556 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
190 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 22279
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter