Prodaja - Zemljište 342 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
170 000 €
497 €/m²
Property 52276 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 342 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 720 kv.m.

Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 9367
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
180 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 64936
  • Kvadratura 16170 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 53302
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
160 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 3290
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter